Czwartek, 9 listopada 2023
Nie wiem, dlaczego urlop – odpoczynek, relaks, oderwanie się od codzienności – sprawia, że warczę i pluję, zamiast odciąć się od świata z łagodnością, jaka przystoi wakacjom. Bo przecież nie zabieram komputera. Sprawdzam jedynie prywatną pocztę. Telewizja w hotelu to osiem programów. Niestety, czasem pojawia się taki „szeroko otwarty”. Najszerzej otwiera mi scyzoryk w kieszeni. Pani Kardashian odwiedziła ostatnio Berlin – za 160 tysięcy euro. Ktoś rzucił kasą, ktoś zaprosił, komuś była potrzebna, komuś się to opłaciło. Co miała do powiedzenia? Z raportu stacji RTL wynikało, że to, co zawsze, czyli niewiele – jest celebrytką, ma modową markę i linię kosmetyków, przede wszystkim zaś należy do grona bardzo pożądanych influencerów. Kardashianka mówi „tak” i miliony bezmózgich, pozbawionych gustu i własnej oceny cip …
Wyświetlono 25% materiału - 115 słów. Całość materiału zawiera 461 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się