Poniedziałek, 23 czerwca 2014
Bieszczadzkie Lato z Książką
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru384
Ósma edycja Bieszczadzkiego Lata z Książką, która odbyła się w dniach 13-15 czerwca w trzech miastach – w Lesku, Przemyślu i Sanoku, jest kolejnym sukcesem organizatorów, czyli Bogdana Szymanika, niestrudzonego animatora wydarzeń kulturalnych, wraz z zespołem jego pracowników z wydawnictwa Bosz, życzliwie i konkretnie wspieranych przez władze samorządowe na szczeblu województwa podkarpackiego i poszczególnych miast. Wsparcia udzielił też Instytut Książki, którego dyrektor Grzegorz Gauden aktywnie uczestniczył w bieszczadzkich spotkaniach. We wszystkich trzech miastach, na ich głównych rynkach, zorganizowano kiermasze książek z udziałem kilkunastu wydawnictw. Wydarzenie było objęte patronatem honorowym Anny Komorowskiej, małżonki prezydenta RP, a zostało dofinansowane ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. – Są dwa powody, dla których wydawnictwo Bosz organizuje Bieszczadzkie Lato z Książką. Pierwszy – to robienie czegoś pożytecznego dla czytelnictwa i czytelników, którzy mają możliwość osobistego uczestniczenia w spotkaniach ze znanymi autorami. Drugim jest bardzo duża promocja regionu. Do tej pory we wszystkich edycjach wydarzenia wzięło udział blisko sto znanych osób, które nie tylko odkrywają, ale także opisują piękno Bieszczadów i Podkarpacia – mówi Bogdan Szymanik. Jest dla mnie wielką radością pracować z książką, a jeszcze bardziej organizować spotkania, w których udział biorą znani autorzy – dodał szef …
Wyświetlono 25% materiału - 193 słów. Całość materiału zawiera 774 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się