Wtorek, 18 kwietnia 2023
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 591 (7/2023)
Wielkie święto książki i nowych mediów, wraz z kilkudziesięcioma wydarzeniami dodatkowymi: pokazami i warsztatami zapowiadają organizatorzy Targów Książki i Mediów Vivelo, które odbędą się w dniach 18-21 maju na PGE Narodowym w Warszawie. Wizją organizatorów jest stworzenie pierwszego w Europie wydarzenia gromadzącego wydawnictwa książkowe, media tradycyjne oraz internetowe – w wersji drukowanej, cyfrowej, online, audio i wideo. Targi mają też wyróżniać się innowacyjnym podejściem do budowania doświadczeń zwiedzających. „Największy stadion w kraju, sześć stref tematycznych, 8 tys. mkw., setki wystawców i twórców. Aż cztery dni spotkań wielbicieli książki tradycyjnej z fanami nowymi technologiami audio i wideo. Szykuje się wyjątkowe wydarzenie dla wielbicieli kultury i poszukiwaczy dobrej jakości rozrywki. Wielkie święto książki i nowych mediów odbędzie się pod hasłem #ŁączyNasKsiążka” – tak reklamuje targi spółka Time, ich organizator. Wśród gwiazd targowych znajdą się: Graham Masterton, Aleksander Kwaśniewski, Katarzyna Bonda, Remigiusz Mróz, Mariusz Szczygieł, Alek Rogoziński, Katarzyna Miszczuk, Agata Suchocka i Przemysław Piotrowski. Oprócz możliwości zakupu książek w tradycyjnej formie oraz spotkań z autorami będzie można przekonać się, jak wygląda książka przyszłości. Na targach odbędzie się spotkanie z udziałem prof. Andrzeja Bednarczyka, rektora Akademii Sztuk Pięknych im. …
Wyświetlono 25% materiału - 185 słów. Całość materiału zawiera 740 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się