Czwartek, 16 lipca 2020
ROZMOWA Z ADAMEM NOWICKIM, PREZESEM ZARZĄDU PLATFORMY DYSTRYBUCYJNEJ WYDAWNICTW
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 526 (13/2020)
– W jaki sposób wydawcy mogą dołączyć do PDW? – Dołączenie do dystrybucji w PDW jest bardzo proste. Wymaga podpisania umowy z Elibri (wielu wydawców ma taką umowę już od lat) oraz umowy z PDW. Wydawca oddaje swoje pliki e-book oraz audio do dystrybucji poprzez panel, który w czasie rzeczywistym śledzi obroty z poszczególnymi sklepami. Może selektywnie wybierać, gdzie jego książki mają być w sprzedaży, w jakich cenach, wyłącznościach, promocjach etc. W dalszym ciągu pracuje marketingowo ze sklepami, a całą kwestią rozliczeń zajmuje się PDW. – Misją spółki, jako platformy biznesowej działającej na rzecz wydawnictw, jest dbanie o prawidłowy przebieg sprzedaży plików elektronicznych publikacji, na przejrzystych zasadach i warunkach handlowych. W jaki sposób ta misja jest realizowana? – Na początku spółka miała na celu zebranie sprzedaży ośmiu wydawców do jednego systemu. Bardzo szybko do dystrybucji ze swoimi tytułami przystąpiło kilkudziesięciu innych wydawców, którzy zobaczyli dla siebie olbrzymią szansę uczestniczenia w …
Wyświetlono 25% materiału - 137 słów. Całość materiału zawiera 551 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się