Piątek, 23 marca 2018
ROZMOWA Z PAWŁEM SZOPOWSKIM
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 476 (4/2018)
Jak powstała idea zorganizowania targów książki w Gdańsku? Pomysł był wariacki, ale najlepsze są wariackie pomysły. I udało się go zrealizować. Jak słyszę, zadowoleni są zarówno wystawcy, jak również goszczący u nas autorzy. Iwona Chmielewska, która była jedną z naszych gwiazd, a wystawa jej prac graficznych towarzyszyła targom, powiedziała, że są to jedyne targi, na które chce wrócić, bo tutaj dobrze się czuje. W internecie pojawiło się bardzo dużo pozytywnych opisów. Niektórzy wystawcy twierdzili, że informacja o targach była niedostateczna… Zrobiliśmy bardzo dużo, aby informacji było jak najwięcej. Wykorzystaliśmy ogromną liczbę nośników reklamowych w mieście – 90 citylightów na przystankach autobusowych, 150 tablic reklamowych w autobusach i tramwajach oraz 60 tablic reklamowych na ulicach. Ukazały się też reklamy w „Wysokich Obcasach Extra”, w serwisie Rynek-ksiazki.pl, magazynach lokalnych „Prestiż” i „Together”, w regionalnym dodatku „Co jest grane” do „Gazety Wyborczej”, a także w lokalnym dodatku „Gazeta Wyborcza. Trójmiasto” oraz na portalach internetowych na głównej stronie: Trojmiasto.pl i Gazeta.pl/ trojmiasto. Odczuwając, że odnieśliście sukces, planujecie już na przyszły rok powiększenie powierzchni, czyli przeniesienie imprezy na przykład do wielkiej hali sportowej? Jest taki plan, że nie chcemy tej imprezy rozbudowywać do wielkich struktur. Zostaniemy w budynku Polskiej Filharmonii Gdańskiej albo też przeniesiemy się do pobliskiego Europejskiego Centrum Solidarności, albo do jeszcze innego miejsca o podobnym charakterze. Ale w pierwszej kolejności bierzemy po uwagę pozostanie w Filharmonii i pewnie w maju zaczniemy rozmowy o kolejnej edycji. Na pewno odbędzie się w tym samym terminie, czyli w marcu. Docelowo nasze targi mają mieć maksymalnie 100 wystawców, a taka liczba na pewno zmieści się w Filharmonii. Tylko niech pogoda będzie lepsza niż teraz, kiedy pomimo słońca jest bardzo zimno… Mogłoby być jeszcze gorzej, na przykład mógłby padać śnieg. …
Wyświetlono 25% materiału - 254 słów. Całość materiału zawiera 1016 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się