Czwartek, 15 maja 2014
Biblioteka Analiz na WTK
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru381
Podczas 5. Warszawskich Targów książki odbędzie się konferencja „Książki dla turystów” połączona z wręczeniem Nagród Magellana za najlepsze publikacje turystyczne 2013 roku. Biblioteka Analiz i zespół redakcyjny „Magazynu Literackiego KSIĄŻKI” serdecznie zapraszają we czwartek, 22 maja o godz. 15 do sali Amsterdam (poziom 2, Stadion Narodowy w Warszawie). Konferencja poświęcona będzie najważniejszym trendom panującym na rynku przewodników i kartografii, a pretekstem do dyskusji jest coroczny raport Łukasza Gołębiewskiego, analityka rynku wydawniczego, przygotowany w oparciu o plany wydawców publikacji turystycznych i dane dotyczące sprzedaży …
Wyświetlono 25% materiału - 83 słów. Całość materiału zawiera 332 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki