Wtorek, 16 stycznia 2007
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru186
10 stycznia z ul. Kolejowej wyprowadziła się firma dystrybucyjna Oramus – należąca do Krzysztofa Olesiejuka i handlująca głównie tanią książką. „W związku z uruchomieniem nowego centralnego magazynu w Ożarowie Mazowieckim, informujemy, że wszystkie zamówienia składane przez Klientów firmy Oramus realizowane będą przez Firmę Księgarską Jacek Olesiejuk sp. z o.o. na takich samych zasadach i przy zachowaniu takich samych rabatów oraz terminów płatności jak dotychczas. Nowy magazyn pozwoli nam na poszerzenie oferty oraz docelowo na …
Wyświetlono 25% materiału - 74 słów. Całość materiału zawiera 296 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki