Wtorek, 30 kwietnia 2013
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru353
Olga Tokarczuk została zaproszona do Belgradu, gdzie na jesieni ma otworzyć 58. Międzynarodowe Targi Książki. Belgradzkie wydawnictwo Paideja opublikowało jej powieść „Prawiek i inne czasy”, której tytuł w tłumaczeniu na język serbski brzmi „Pamtivek i druga doba”. Premiera przekładu „Prawieku”, autorstwa Milicy Markić, była połączona z przyjazdem Olgi Tokarczuk na festiwal „Prozefest” w Nowym Sadzie, a także z jej pobytem w Belgradzie. Podczas konferencji prasowej, jaką zorganizowano w czwartek 18 kwietnia w Belgradzie, Dagmara Luković, która zajmuje się sprawami kultury, nauki i promocji w polskiej ambasadzie w Belgradzie, potwierdziła, że Olga Tokarczuk otworzy 58. Międzynarodowe Targi Książki w Belgradzie, które odbędą się od …
Wyświetlono 25% materiału - 103 słów. Całość materiału zawiera 413 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się