Piątek, 28 marca 2008
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru217
19 marca do przewodniczącego sądu koleżeńskiego przy Polskiej Izbie Książki wpłynęło pismo procesowe Macieja Adamczyka, adwokata reprezentującego wydawnictwo Operon, które 14 grudnia ub. r. do rzeczonego sądu złożyło wniosek o rozstrzygnięcie sporu z Piotrem Marciszukiem, właścicielem wydawnictwa Stentor i zarazem prezesem PIK (wniosek publikowaliśmy w 214, zaś odpowiedź reprezentującej Marciszuka kancelarii Patrimonium w 216 numerze Biblioteki Analiz). Drukujemy cały dokument: „W odpowiedzi na wniosek złożony przez wnioskodawcę do Sądu Koleżeńskiego przy Polskiej Izbie Książki, w którym zarzuca Piotrowi Marciszukowi naruszenie postanowień Statutu PIK i wykorzystywania swojej pozycji, jako prezesa PIK, do osiągnięcia przewagi konkurencyjnej na rynku książki, strona przeciwna w piśmie z dnia 4 lutego 2008 roku podała, iż opinia prawna z 19 marca 2007 roku została sporządzona w części …
Wyświetlono 25% materiału - 120 słów. Całość materiału zawiera 480 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się