Czwartek, 28 lipca 2016
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru438-439
W pierwszej połowie czerwca Olsztyńskie Zakłady Graficzne OZGraf SA zaprosiły wydawców na czwarte już z kolei doroczne spotkanie, tym razem do hotelu Masuria w Łukcie na Warmii i Mazurach. W tradycyjnym konkursie, do jakiego książki w tym roku nominowali pracownicy olsztyńskiej drukarni, przyznano nagrody i wyróżnienia. W kategorii "dobra i wymagająca książka" nagrodzono pracę "Leonardo da Vinci. Mechanika człowieka" (Wydawnictwo ITEM Publishing), a wyróżnienie otrzymały "Lustra Johanny" (Muchomor). W kategorii "wydarzenie wydawnicze" nagroda przypadła wydawnictwu Media Rodzina za "Pana Tadeusza" z ilustracjami Józefa Wilkonia. Wyróżniono "Szlak nadziei" (Rosikon Press) oraz "Nowy Poczet Władców Polski" (Kreacja Pro). W kategorii zatytułowanej "książka dla dzieci" nagrodę …
Wyświetlono 25% materiału - 103 słów. Całość materiału zawiera 415 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się