środa, 26 września 2007
Nowa jakość
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru204
3 września Wydawnictwo Szkolne PWN zawarło umowę z wydawnictwem Park o przeniesieniu autorskich praw majątkowych. Transakcja objęła pełną ofertę: zarówno ogólnoedukacyjną, jak i z zakresu prawa. Wydawnictwo Szkolne nabyło także prawa do nazwy, znaku graficznego i domeny internetowej Park (w tym do serwisu Porta Legis). W komunikacie czytamy, że Szkolne PWN będzie kontynuowało wydawanie dotychczasowej oferty Parku, a także, przy współpracy z dotychczasowym zespołem bielskiej oficyny, ale już pod własną firmą, będzie tę ofertę rozbudowywało. – Od pewnego już czasu szukaliśmy firm, których lista tytułów mogłaby zasilić portfolio Wydawnictwa Szkolnego PWN w publikacje okołoedukacyjne i pomocnicze. Oferta Parku doskonale wpisuje się w naszą strategię rozbudowywania tej części naszej własnej oferty, która służyć ma wspieraniu ucznia na kolejnych etapach edukacji – powiedziała Bibliotece Analiz Agata Mrozowska, wiceprezes WSz PWN. – Uważam, że dla średniej wielkości wydawnictw, takich …
Wyświetlono 25% materiału - 136 słów. Całość materiału zawiera 546 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki