Poniedziałek, 17 lutego 2020
KONIEC Z AUDIOBOOKAMI BEZ LIMITU?
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 516 (3/2020)
Penguin Random House wprowadza ograniczenia w usługach subskrypcyjnych. To wyraźny punkt zwrotny w rozwoju światowego rynku książek audio – donosi serwis Publishing Perspectives. Ze szwedzkich platform takich jak Storytel, Bonnier’s Bookbeat i Nextory zniknęło już ponad 1000 anglojęzycznych tytułów Penguin Random House. Wydawca wycofał też 500 tytułów ze Storytel Spain. W oficjalnym oświadczeniu wydawniczy gigant potwierdza wycofanie się z modelu subskrypcyjnego: „Penguin Random House zdecydował, że na tym etapie nie będzie uczestniczyć w modelach subskrypcji o nieograniczonym dostępie. Nasza decyzja została podjęta wspólnie przez międzynarodowy zespół kierowniczy firmy, aby zachować różnorodność treści na rynku oraz rzeczywistą i postrzeganą długoterminową wartość własności intelektualnej naszych autorów”. Czytelnicy mogą znaleźć …
Wyświetlono 25% materiału - 107 słów. Całość materiału zawiera 430 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się