środa, 25 lipca 2012
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru332
„Polska Izba Książki pragnie oświadczyć, iż z uwagą zapoznała się ze stanowiskiem FS File Solutions Limited, właściciela serwisu Chomikuj.pl, przedstawionego na konferencji prasowej w dniu 16 lipca. Ze smutkiem przyjmujemy, iż poniedziałkową konferencję prasową serwis chomikuj.pl wykorzystał nie na odniesienie się do zarzutów dotyczących skali naruszeń praw autorskich jaka ma miejsce na Chomikuj.pl, ale do ataku na Polską Izbę Książki. Pan Piotr Hałasiewicz, reprezentujący Chomikuj.pl, oskarżył wydawnictwa książkowe o zbyt wysokie ceny i brak dobrej oferty. Co więcej, niejako zasugerował, iż chomikuj.pl taką właśnie ofertę daje, stąd rosnąca popularność tego serwisu. Pragniemy zaznaczyć, iż przywołane przez Chomikuj.pl przykłady Amazon czy iTunes oraz przemilczenie skali piractwa …
Wyświetlono 25% materiału - 105 słów. Całość materiału zawiera 420 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki