środa, 25 lipca 2012
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru332
„Polska Izba Książki pragnie oświadczyć, iż z uwagą zapoznała się ze stanowiskiem FS File Solutions Limited, właściciela serwisu Chomikuj.pl, przedstawionego na konferencji prasowej w dniu 16 lipca. Ze smutkiem przyjmujemy, iż poniedziałkową konferencję prasową serwis chomikuj.pl wykorzystał nie na odniesienie się do zarzutów dotyczących skali naruszeń praw autorskich jaka ma miejsce na Chomikuj.pl, ale do ataku na Polską Izbę Książki. Pan Piotr Hałasiewicz, reprezentujący Chomikuj.pl, oskarżył wydawnictwa książkowe o zbyt wysokie ceny i brak dobrej oferty. Co więcej, niejako zasugerował, iż chomikuj.pl taką właśnie ofertę daje, stąd rosnąca popularność tego serwisu. Pragniemy zaznaczyć, iż przywołane przez Chomikuj.pl przykłady Amazon czy iTunes oraz przemilczenie skali piractwa …
Wyświetlono 25% materiału - 105 słów. Całość materiału zawiera 420 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się