Poniedziałek, 15 listopada 2010
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru287
 Podczas 14. Targów Książki w Krakowie odbyła się uroczystość wręczenia Nagród PIK-owy Laur dla dziennikarzy promujących książkę i literaturę w mediach. Jury nagrody oceniało działalność nominowanych na tym polu w 2009 roku. Zwycięzcy otrzymali statuetki dłuta prof. Bolesława Chromego oraz czeki na 5000 zł. Za promocję książki w prasie nagrodzono Katarzynę Janowską, redaktor naczelną miesięcznika „Przekrój”, wielokrotną prowadzącą gali Nagrody PIK-owego Lauru. Zwyciężczyni stwierdziła, że uważa ją za nagrodę dla całego …
Wyświetlono 25% materiału - 71 słów. Całość materiału zawiera 286 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki