środa, 27 lipca 2016
Rozmowa z Tess Gerritsen
Czasopismo"Magazyn Literacki Książki"
Tekst pochodzi z numeru7/2016
- Porzuciła pani medycynę na rzecz literatury ze względów finansowych? - Nie (śmiech). Po ukończeniu studiów lekarskich pracowałam jako internista w rodzinnym Honolulu. Kto wie czy kiedykolwiek zostałabym pisarką, gdyby nie urlop macierzyński. Właśnie wtedy bowiem zaczęłam pisać. A że już debiutancka książka z 1987 roku - romans z elementami sensacji - zdobyła jako taki rozgłos, więc potem przez kilka lat używałam - przemiennie - pióra i stetoskopu. Tak było przez dziewięć lat, kiedy stałam się autorką pierwszego bestsellera - "Dawcy", znanego też polskim czytelnikom. - Jak ma się sprawa jego ekranizacji? …
Wyświetlono 25% materiału - 92 słów. Całość materiału zawiera 371 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki