Wtorek, 23 maja 2023
POLSKI STARTUP PAYEYE STWORZYŁ UNIKALNĄ TECHNOLOGIĘ
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 594 (10/2023)
PayEye to polski fintech, który pierwszy na świecie opracował aplikację pozwalającą na nowoczesne płatności biometryczne spojrzeniem oraz ekspresowe i bezpieczne płatności w internecie. By cieszyć się bezpieczną i szybką płatnością wystarczy pobrać darmową aplikację PayEye, uzupełnić podstawowe dane, zrobić selfie i podpiąć swoją kartę płatniczą. Idąc na zakupy nie ma potrzeby wyjmowania gotówki, telefonu lub portfela – płatność zrealizujemy jednym spojrzeniem w punktach stacjonarnych lub jednym kliknięciem w sklepach internetowych – zachwala usługę jej pomysłodawca. Firma intensywnie pracuje nad wdrożeniem w najbliższych miesiącach nowych terminali eyePOS 3, które jako pierwsze na świecie obsługiwać będą wszystkie rodzaje płatności: kartami płatniczymi, zbliżeniowe i biometryczne. Kolejną nowością będzie PayEye Zone. To specjalna strefa, w której użytkownicy i merchanci będą mogli się ze sobą komunikować, wykorzystując ekosystem PayEye. Wszystko w ramach jednej aplikacji. Technology For Mobile, firma Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, specjalizująca się w badaniu mobilnych technologii płatniczych, sprawdziła szybkość różnych metod płatności w lokalach gastronomicznych. Pod uwagę wzięto płatności gotówką, kartami płatniczymi, NFC i technologię opracowaną przez PayEye. Okazało się, że płatności spojrzeniem są nie tylko bardzo bezpieczne, ale też najszybsze. W badaniu wykorzystano autorską metodykę analizy …
Wyświetlono 25% materiału - 185 słów. Całość materiału zawiera 740 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się