Poniedziałek, 23 marca 2009
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru242
Podczas posiedzenia 25 lutego Rada PIK zatwierdziła finalną wersję realizacji budżetu za 2008 rok. Ustalono główne zadania na 2009 rok, wśród których znalazły się m.in. działanie na rzecz utrzymania zerowej stawki VAT po 2010 roku, stopniowe rozwiązywanie problemów dystrybucji na polskim rynku książki w ramach dyskusji środowiskowych, ograniczenie liczby egzemplarzy obowiązkowych, wprowadzenie obligatoryjnej zerowej stawki VAT na druk, likwidacja Funduszu Promocji Twórczości, rozwiązywanie problemów prawnych wokół utworów osieroconych, współpraca z organizacjami branżowymi, m.in. w ramach Komitetu Porozumiewawczego w sferze promocji książki i obchodów Światowego Dnia Książki …
Wyświetlono 25% materiału - 86 słów. Całość materiału zawiera 344 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się