Piątek, 29 lutego 2008
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru215
Posiedzenie Rady PIK, które odbyło się 20 lutego, poświęcone było przede wszystkim przygotowaniom do tegorocznych obchodów Światowego Dnia Książki, których początek przypada na 19 kwietnia. Z kolei na 23 kwietnia zaplanowano uroczysta galę, która odbędzie się w Sali Kameralnej Filharmonii Narodowej w Warszawie. Podczas posiedzenia Rada podjęła także decyzję o wspólnej z Izbą Księgarstwa Polskiego akcji rabatowej (w ramach obchodów święta książki) w postaci specjalnych talonów dla uczniów, a kolportowanych przez księgarzy za pośrednictwem szkół. Przyznany rabat ma wynosić 20 proc. (do …
Wyświetlono 25% materiału - 82 słów. Całość materiału zawiera 329 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki