Wtorek, 4 czerwca 2024
MAGDALENA HAJDUK-DĘBOWSKA PREZESKĄ IZBY
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 618 (10/2024)
W środę 22 maja odbyło się sprawozdawczo-wyborcze Zwyczajne Walne Zgromadzenie członków PIK. Obszerne sprawozdanie z realizacji zadań Izby w roku 2023, w tym z działalności Rady, członkowie PIK otrzymali przed zgromadzeniem, a w trakcie obrad omówiła je Sonia Draga, prezeska Izby. Realizację budżetu przedstawiła Ewelina Szyszkowska, dyrektor generalna PIK, natomiast sprawozdanie z działalności Komisji Rewizyjnej w 2023 roku zaprezentował Andrzej Kalinowski. Ewelina Szyszkowska przedstawiła także wyniki ankiety dotyczącej bieżących działań, komunikacji i zaangażowania w prace Izby. Dzięki ankietowemu badaniu biuro PIK otrzymało wskazówki najważniejszych celów strategicznych na najbliższe lata. Następnie zebrani przyjęli uchwałę o akceptacji sprawozdania finansowego Rady PIK, jak też udzielono absolutorium członkom Rady i członkom Komisji Rewizyjnej. Przyjęto też budżet na rok 2024 oraz plan działań na rok bieżący. Podczas zgromadzenia odbyły się wybory na stanowisko prezesa Izby, członków Rady PIK i członków Komisji Rewizyjnej. Jedyną kandydatką na to stanowisko była Magdalena Hajduk-Dębowska z wydawnictwa Karakter, która kilka dni przed Walnym Zgromadzeniem przedstawiła członkom PIK swój program, udzieliła też wywiadu serwisowi Rynek-ksiazki.pl 1. Sytuacja się zmieniła w dniu zebrania, gdy swoją wolę kandydowania wyraziła …
Wyświetlono 25% materiału - 176 słów. Całość materiału zawiera 707 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się