środa, 6 kwietnia 2022
Ja wiem, że wojna – nawet jeśli u sąsiadów – to nie najlepszy moment na wspominanie odchodzących w niebyt księgarni. Nie czas żałować róż, gdy płoną lasy, prawda? Teoretycznie tak, jak mówił Beniek Rapaport do Kuby Goldberga, ja bym się jednak tych róż uczepił. Ładne kwiatki. No właśnie, ładne kwiatki, można by skomentować ostatnie decyzje warszawskich władz – Tarabuk won, Empik na Nowym Świecie won, bar U Araba won, Prochownia won. A dlaczego? Bo skończył się czas umów na wynajem lokali, więc… „W przetargach decyduje cena – wyczytałem w rozmowie z panią wiceburmistrz Żoliborza. – To społecznie bardzo trudna sprawa, niestety, takie przepisy nas obowiązują”. Przepisy są po to, żeby je obejść, …
Wyświetlono 25% materiału - 111 słów. Całość materiału zawiera 445 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się