Poniedziałek, 14 października 2013
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru365
2 października organizatorzy zbliżających się Wrocławskich Targów Dobrych Książek zaprosili grono wydawców na… dworzec Wrocław Główny, bo właśnie w tym nietypowym miejscu odbędzie się najbliższa edycja tej sympatycznej imprezy. I to jeszcze w tym roku, tradycyjnie na początku grudnia – od czwartku do niedzieli, od 5 do 8 grudnia. Dotychczasowe miejsce targów w zabytkowych przestrzeniach wrocławskiego Muzeum Architektury okazało się zbyt małe dla rozwijającej się imprezy, nie można było już zmieścić tam większej liczby stoisk, a przejścia dla publiczności są za wąskie. Natomiast wrocławski dworzec oferuje wspaniałe warunki. Do dyspozycji jest 3500 mkw. w …
Wyświetlono 25% materiału - 94 słów. Całość materiału zawiera 379 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się