Poniedziałek, 19 czerwca 2006
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru170
Biblioteki cyfrowe i zasoby edukacyjne w Internecie to obecnie popularne pomoce edukacyjne w wielu krajach. Także klasyczną literaturę polską można czytać w sieci, dzięki Polskiej Bibliotece Internetowej (PBI), zawierającej ok. 26 tys. rekordów. W przyszłości mogą powstać także internetowe podręczniki szkolne, pisane przez nauczycieli. Edukacji przy pomocy nowoczesnych technik poświęcona była, zorganizowana 5 czerwca w Warszawie konferencja „Cyfrowa Edukacja Dzieci i Młodzieży”. – Internetowa biblioteka to nie tylko pomoc dla uczniów, którzy bez wychodzenia z domu mogą mieć dostęp do potrzebnych lektur. To także wspaniałe narzędzie dla każdego kto chce błyskawicznie przypomnieć sobie dokładny tekst wierszyka, którego uczył się w szkole – powiedział prezes Fundacji Polskiej Biblioteki Internetowej, Adam Piechowicz. Jak wyjaśnił, …
Wyświetlono 25% materiału - 112 słów. Całość materiału zawiera 448 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki