Poniedziałek, 16 kwietnia 2007
CzasopismoWiadomości Księgarskie
Tekst pochodzi z numeru50
Jednym z najważniejszych zadań wszystkich organizacji działających na rynku księgarskim jest niedopuszczenie do uchwalenia w Sejmie ustawy zawierającej niekorzystne przepisy regulujące zagadnienia programowe i obrót podręcznikami szkolnymi. Kwestia ta w ostatnich miesiącach była przedmiotem intensywnych działań, w szczególności ze strony:   – Izby Księgarstwa Polskiego,   – Polskiej Izby Książki,   – Stowarzyszenia Księgarzy Polskich. Organizacje te złożyły w Sejmie obszerne, odrębne dokumenty zawierające opinie oraz proponowane zmiany wraz z uzasadnieniem, w sprawie najpierw poselskiego, a następnie rządowego projektu …
Wyświetlono 25% materiału - 76 słów. Całość materiału zawiera 304 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki