Poniedziałek, 30 maja 2016
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru435
Już po raz ósmy redakcja "Magazynu Literackiego KSIĄŻKI" przyznała nagrody dla najlepszych przewodników, książek podróżniczych, map i atlasów. W tegorocznej edycji przyznano 15 nagród głównych i osiem wyróżnień. Wśród nagrodzonych i wyróżnionych tytułów królują zdecydowanie publikacje polskich autorów. - Dzięki naszym "Podróżownikom", które są połączeniem przewodnika i kreatywnego pamiętnika, każdy młody czytelnik staje się jednocześnie autorem. Nie ma nigdy dwóch takich samym książek. Wytrwale pracujemy nad tym, by kolejne pokolenia chciały sięgać po książki, chciały podróżować, tworzyć piękny świat i go poznawać - mówiła Anna Kobus, odbierając wraz z mężem Krzysztofem Nagrodę za Wydarzenie Roku 2015. Nagrodę specjalną dla podróżnika, który swą postawą kreuje modę na podróżowanie, rozbudza wrażliwość na piękno - w przyrodzie i w drugim człowieku - …
Wyświetlono 25% materiału - 119 słów. Całość materiału zawiera 479 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się