Poniedziałek, 18 grudnia 2006
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru184
12 grudnia w Klubie Księgarza spotkali się przedstawiciele organizacji księgarskich, by podsumować 2006 rok – ogłoszony przez ministra kultury Rokiem Księgarza. A wydarzeń było szczególnie dużo, część z nich zresztą zupełnie nieplanowanych. Jak żartował Bogdan Klukowski, który odpowiadał za organizację Roku Księgarza, patronami zdarzeń było dwóch ministrów – kultury i, nieoczekiwanie, edukacji. To za sprawą pomysłów resortu edukacji, zmierzających do pozbawienia księgarzy możliwości handlowania podręcznikami, doszło do konsolidacji środowisk, wypracowania wspólnego z wydawcami stanowiska w sprawie obrotu książką szkolną, a wreszcie – powołania Izby Księgarstwa Polskiego. Inne ważne wydarzenia inspirowane przez obchodzące w tym roku pięćdziesięciolecie istnienia SKP to m.in.: konferencja antykwaryczna „Książka …
Wyświetlono 25% materiału - 103 słów. Całość materiału zawiera 414 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki