środa, 15 maja 2024
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 617 (9/2024)
Międzynarodowe Targi Książki w Warszawie należą do najważniejszych wydarzeń na rynku książki w Polsce. Polska Izba Książki zaprasza na spotkania podczas dni branżowych (23-24 maja). Europe and the Publishers Na zaproszenie Prezes Polskiej Izby Książki Sonii Dragi Enrico Turrin, wicedyrektor Federacji Europejskich Wydawców (FEP), wystąpi na scenie głównej targów z prezentacją nt. „Europe and the Publishers”. Turrin jest specjalistą, który od lat zajmuje się zbieraniem i analizą danych statystycznych dotyczących europejskiego rynku książki. W swoim wystąpieniu skupi się na trzech zagadnieniach: przestawieniu działalności FEP, statystykach rynku książki w poszczególnych państwach europejskich za lata 2022 oraz 2023, europejskiej legislacji wpływającej na sektor wydawniczy (Rozporządzenie dotyczące sztucznej inteligencji, ustawa o globalnym wylesianiu – EUDR, czy Rozporządzenie dotyczące bezpiecznych zabawek – kontekst książki dziecięcej). Całe spotkanie odbędzie się w języku angielskim. Przypominamy, że Polska Izba Książki należy do Federacji Europejskich Wydawców …
Wyświetlono 25% materiału - 138 słów. Całość materiału zawiera 555 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się