Wtorek, 23 października 2007
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru206
15 października ukazał się pierwszy numer ogólnopolskiego dziennika „Polska” (Polskapresse). Gazeta ma się stać liderem codziennej prasy opiniotwórczej, a zysk zacząć przynosić w 2010 roku. Tomasz Wróblewski, wiceprezes Polskapresse i jednocześnie wydawca nowego tytułu, przyznał, że celem jest wyprzedzenie „Gazety Wyborczej” choćby o jeden egzemplarz. Codzienne wydania gazety mają ukazywać się w nakładzie 600-800 tys. egz., a wydanie weekendowe ma się sprzedawać w ok. milionie egzemplarzy. Współpraca z brytyjskim dziennikiem „The Times”, którego logo widnieje na winiecie „Polski”, ma się zacieśniać. „My będziemy wykorzystywać ich materiały, ale również oni nasze”, zapewnił z kolei Paweł Fąfara, redaktor naczelny nowego dziennika. Jego cena to 1,5 zł, …
Wyświetlono 25% materiału - 104 słów. Całość materiału zawiera 417 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się