Poniedziałek, 30 maja 2016
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru435
Polska wraz z 15 innymi krajami europejskimi została zaproszona do wystąpienia w roli gościa honorowego tegorocznych Beijing International Book Fair (24-28 sierpnia 2016). "Dla wszystkich pragnących przekonać się, jak wygląda rynek książki w Chinach, mamy kuszącą ofertę: możliwość udziału w naszym kolektywnym stoisku za niewygórowaną opłatą" - informuje Instytut Książki. Sześć hal o powierzchni 80 tys. mkw., 2302 wystawców z 82 krajów, 4721 kontraktów podpisanych w ciągu pięciu dni, 260 tys. odwiedzających - tak wyglądały ubiegłoroczne pekińskie targi książki. Tegoroczne targi w Pekinie …
Wyświetlono 25% materiału - 83 słów. Całość materiału zawiera 332 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się