Piątek, 17 czerwca 2016
Zmiany w Grupie MAC
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru436
Grupa MAC S.A. (poprzednio Grupa Edukacyjna) przeszła w ostatnich miesiącach szereg zmian, które mają m.in. na celu usprawnienie jej działania w obliczu zmian zachodzących nie tylko na rynku publikacji szkolnych, ale także szerzej, w branży wydawniczej. Jedną z nich był powrót w nazewnictwie do najbardziej rozpoznawalnej marki firmy. Jeszcze pod koniec 2015 roku grupa rozpoczęła również intensywne prace nad poszerzaniem portfolio o ofertę pozaszkolną skierowaną do najmłodszych czytelników. Pracami nad tą częścią asortymentu kieruje Katarzyna Biegańska, wcześniej odpowiedzialna za produkcję książkową m.in. podmiotów takich jak Media Service Zawada, Zwierciadło czy G+J. Anonsowaliśmy już z kolei zmiany personalne w kierownictwie Grupy MAC, do jakich doszło kilka tygodni temu, kiedy na czele jej zarządu stanął Grzegorz Kowalski. Do kolejnej zmiany wizerunkowej doszło na przełomie maja i czerwca, kiedy na okładkach publikacji wydawanych pod szyldem MAC Edukacja i Juka znalazło się nowe oznaczenie - Polski Wydawca od 1989 roku. Znak graficzny o takiej treści już niebawem pojawi się na większości publikacji Grupy. "Jako firma …
Wyświetlono 25% materiału - 161 słów. Całość materiału zawiera 645 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się