Piątek, 18 grudnia 2015
Księgarze we Frankfurcie
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru420
Dla mnie cały wyjazd w ramach wstępu do zajęć Polskiej Akademii Księgarstwa i wszystkie jego punkty programowe były wspaniałą okazją do obserwacji, nauki, wymiany doświadczeń i mogę powiedzieć, że sam ten wyjazd był dla mnie swoistą akademią księgarstwa. Targi Książki we Frankfurcie uświadomiły mi - księgarce ze średniej wielkości polskiego miasta - jak wielki i poważny to biznes. A w tym ogromnym świecie książki jest miejsce dla światowych firm i instytucji oraz dla niezależnych, specjalistycznych, lokalnych wydawnictw i księgarni. Dla mojej firmy zwiedzanie niezliczonych stoisk wydawców z całego świata będzie miało bezpośrednie przełożenie na estetykę, wystrój, design właściwie wszystkiego: regałów, oświetlenia, materiałów promocyjnych (wizytówki, pocztówki, zakładki, torby, plakaty), strony internetowej mojej księgarni. Zrobiłam ponad 1000 zdjęć stoisk, sposobów ułożenia książek, ich prezentowania. Jeśli chodzi o spotkania branżowe, w których mogliśmy uczestniczyć, to dały mi one pogląd na różnice w funkcjonowaniu polskiego i niemieckiego rynku książki. Zaczynając od kształcenia ludzi książki, które w Niemczech jest dużo bardziej rozwinięte, poprzez możliwość zrzeszania się w organizacjach branżowych, które dbają o interesy swoich członków aż po rozwiązania prawne, które zapewniają wszystkim księgarniom dużym i małym równy start ? tę samą cenę książki - a od starań księgarza zależy, którą księgarnię wybierze klient. Wszystkie informacje, …
Wyświetlono 25% materiału - 200 słów. Całość materiału zawiera 802 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się