Poniedziałek, 16 listopada 2009
…i 40 mln zł zysku w trzecim kwartale
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru260
6 listopada kontrolowana przez fundusz Advent International spółka Pahoa Investments ogłosiła wezwanie do sprzedaży 100 proc. akcji Wydawnictw Szkolnych i Pedagogicznych. Firma zaoferowała cenę 16,35 zł za akcję (tego samego dnia rano cena za walor WSiP wynosiła 16,29 zł). „Jak poinformował fundusz, cena ta jest o 5,6 proc. wyższa od średniej rynkowej ceny (ważonej wartością obrotów) z ostatnich sześciu miesięcy oraz o 1,7 proc. wyższa od tej samej średniej z ostatnich trzech miesięcy. Na akcje Pahoa może zatem wydać nawet 404,8 mln zł”, poinformował Parkiet.com. Minimalny poziom, przy którym wezwanie zakończy się powodzeniem, to 80 proc. Jednak po przekroczeniu progu 90 proc. ogłoszony zostanie przymusowy …
Wyświetlono 25% materiału - 105 słów. Całość materiału zawiera 421 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się