Piątek, 22 lipca 2016
7. Warszawskie Targi Książki
Czasopismo"Magazyn Literacki Książki"
Tekst pochodzi z numeru6/2016
Tegoroczne 7. Warszawskie Targi Książki i towarzyszące im 10. Targi Książki Akademickiej i Naukowej Academia odbyły się w dniach 19-22 maja na PGE Narodowym. "Liczba osób, które odwiedziły w tym roku Warszawskie Targi Książki jest zbliżona do frekwencji ubiegłorocznej. Ale - w porównaniu z rokiem ubiegłym - odwiedziło nas dwa razy więcej zorganizowanych grup dzieci i młodzieży - to cieszy najbardziej" - komentuje Jacek Oryl, dyrektor Warszawskich Targów Książki. Według statystyk zebranych przez organizatorów, tylko w czwartek i w piątek uczestniczyły w nich 7 054 osoby z 241 szkół, przedszkoli i innych placówek dydaktycznych. "Dwa lata temu uznaliśmy, że jednym z kluczowych celów, które chcemy osiągnąć w najbliższych latach …
Wyświetlono 25% materiału - 109 słów. Całość materiału zawiera 437 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki