Poniedziałek, 8 lipca 2013
Nowe inwestycje w Kielcach
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru358
Zeszły rok przyniósł organizatorom wszystkich rodzajów targów w Polsce dobre wyniki. Międzynarodowe Targi Poznańskie znalazły się w czołówce rankingu Międzynarodowego Związku Statystyk Targowych Centrex, która prowadzi statystyki imprez targowych w Europie Środkowej i Wschodniej. Organizacja Centrex została założona przez firmy targowe z Brna, Poznania, Budapesztu i Bratysławy. Niedawno do tej grupy dołączyły również Targi Kielce i Międzynarodowe Targi Gdańskie. W 2012 roku Centrex prowadził audyt 330 imprez targowych i wystaw, w których uczestniczyło 45 tys. wystawców eksponujących swoje produkty i usługi na 1,3 mln mkw. powierzchni, a które odwiedziło 2,6 mln osób. Ranking Centrex za 2012 rok objął 17 ośrodków targowych z siedmiu krajów. Pierwsze miejsce pod względem wynajętej powierzchni bezapelacyjnie zajęły Międzynarodowe Targi Poznańskie (412 tys. mkw.), na drugim miejscu są Targi Brno (197 tys. mkw.), a na trzecim uplasowały się Targi Kielce (180 tys. mkw.). Również pod względem liczby wystawców przodują Międzynarodowe Targi Poznańskie (11 tys.), a drugie miejsce zajęły Targi Kielce z 5,6 tys. wystawców. W statystykach opublikowanych przez Centrex znajdujemy informacje o najważniejszych imprezach targowych związanych z książką zorganizowanych w ubiegłym roku w Polsce. Ostatni okres przyniósł znaczące zmiany w infrastrukturze targowej, co ma wpływ również na warunki organizowania imprez książkowych. Największą rewolucją jest z pewnością przeniesienie w tym roku Warszawskich Targów Książki z tradycyjnego miejsca, gdzie przez ponad pół wieku organizowano targi książki, czyli z Pałacu Kultury i Nauki, do nowych i funkcjonalnych przestrzeni na …
Wyświetlono 25% materiału - 230 słów. Całość materiału zawiera 920 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się