Piątek, 22 lipca 2016
Rozmowa z Barbarą Constantine
Czasopismo"Magazyn Literacki Książki"
Tekst pochodzi z numeru6/2016
- Opowiada pani piękne historie prostym, przystępnym językiem. O małym chłopcu i jego przyjaźni ze starą kobietą, o osiołku Klaudiuszu i jego zranionej przez życie właścicielce, o komunie dojrzałych ludzi, którzy potrzebują siebie nawzajem, żeby jeszcze raz uwierzyć w sens życia. Pani powieści podnoszą na duchu, poprawiają nastrój i przywracają czytelnikom wiarę w ludzi... - Moi bohaterowie są ludźmi wytrwałymi, nie poddają się, zawsze szukają wyjścia z trudnej sytuacji, kiedy coś nie idzie po ich myśli. Czerpię natchnienie z własnego życia, bo myślę o sobie właśnie jako o osobie wytrwałej i …
Wyświetlono 25% materiału - 91 słów. Całość materiału zawiera 366 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się