Poniedziałek, 13 maja 2013
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru354
W lutym liczne grono twórców i przedstawicieli organizacji zrzeszających twórców, wydawców, nadawców i producentów utworów wystosowało do premiera Donalda Tuska apel z prośbą o spotkanie oraz podjęcie działań niezbędnych dla dalszego rozwoju polskiej twórczości i polskich przemysłów kreatywnych (apel dostępny na www.audiowizualni.pl). Niepokój sygnatariuszy apelu wynikał z przedstawiania przez rząd kolejnych projektów legislacyjnych osłabiających ochronę własności intelektualnej i prowadzących do pozbawienia twórców, wydawców i innych producentów treści przysługujących im praw. Ich zdaniem działania te, choć maskowane są ideą „wolności w internecie” i „otwartego dostępu do kultury”, zagrażają w istocie rozwojowi kultury i nauki w Polsce. Szczególny niepokój budzą rozwiązania legislacyjne proponowane przez Ministerstwo Administracji i …
Wyświetlono 25% materiału - 105 słów. Całość materiału zawiera 422 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się