Poniedziałek, 29 listopada 2010
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru288
 Jak dowiedziała się Biblioteka Analiz 8 grudnia w Bibliotece Narodowej pod hasłem „Czytanie włącza” odbędzie się jednodniowy kongres „Republiki Książki” – społecznej koalicji na rzecz wzrostu poziomu czytelnictwa, która ma zostać wówczas zawiązana. Za jego organizację odpowiada Biblioteka Narodowa. Inicjatywa jest wynikiem rozmów, które od września prowadzą przedstawiciele środowiska książki z ministrem w kancelarii prezesa rady ministrów Michałem Bonim oraz reprezentantami poszczególnych resortów i instytucji państwowych z obszaru kultury, edukacji i finansów. Kongres „Republika Książki” ma, w założeniu jego organizatorów, „rozpocząć obywatelską kampanię łączącą różne środowiska wobec zagrożeń wynikających ze spadającego w Polsce poziomu czytelnictwa, …
Wyświetlono 25% materiału - 95 słów. Całość materiału zawiera 381 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się