Czwartek, 24 grudnia 2020
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 537 (24/2020)
Dziwny rok 2020, przedziwny jego koniec. Odosobnieni w swoich mieszkaniach, pracując przy laptopie w spodniach od piżamy, w kuchniach służących za sale konferencyjne, salonach-gabinetach, zirytowani przerwanymi połączeniami, zmutowanymi głosami niknącymi wśród innych odgłosów, do tego znużeni ciągłymi zmianami i napięciem, przyglądamy się z niepokojem lub zaskoczeniem, jak wiele ważnych spraw zaplanowanych na 2020 rok musi poczekać na lepszy czas, na inne warunki. Odwołane, zawieszone, odłożone – takie mamy statusy w notesach przy swoich projektach, planowanych spotkaniach, pomysłach wydawniczych. Część z nich już nie wróci. Trzeba zrobić im symboliczny pogrzeb, zamknąć i spisać na straty. Ułamek został zrealizowany inaczej, hybrydowo, w skróconej wersji albo tylko online. Ale pojawiły się też nowe projekty. Warto im się przyjrzeć, bo z nimi będziemy szli dalej w przyszłym roku. Te nowe, covidowe, zrobione na szybko, tu i teraz, wcale nie muszą być tymczasowe. Dziwny rok 2020, przedziwny jego koniec. Przyjemności i wzrosty obrotów związane z końcem roku, czyli branżowe i firmowe spotkania przy śledziku, jesienne targi, szczyt zakupów w księgarniach, duże premiery „pod choinkę” są …
Wyświetlono 25% materiału - 170 słów. Całość materiału zawiera 681 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się