Piątek, 21 czerwca 2019
ROZMOWA Z HENRYKIEM LINDEPUU
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 499 (10/2019)
Jak pan odbiera Nagrodę Transatlantyk – dla siebie i dla Estonii? Jak już powiedziałem, dziękując za Nagrodę, że jest to wielki zaszczyt i dla mnie i dla małej Estonii wielka nagroda! Powiedział pan, że jest to najważniejszy dzień w pana życiu… Ważne dni były też wtedy, gdy urodziły się moje dzieci, a mam ich razem pięcioro. Ale zawodowo jest to najważniejszy dzień w moim życiu! Pan sam nauczył się języka polskiego. Nie studiował pan slawistyki? Nie, w ogóle nie mam wykształcenia akademickiego. Jestem samoukiem. Czytałem i czytałem, bardzo dużo czytałem! Przez osiem lat pracowałem jako oficer w straży pożarnej, tam było …
Wyświetlono 25% materiału - 97 słów. Całość materiału zawiera 389 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się