Wtorek, 18 października 2022
ZAPROSZENIE DO WSPÓŁPRACY
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 579 (19/2022)
Zofia Szpojankowska, przewodnicząca Stowarzyszenia Księgarzy Polskich, poinformowała naszą redakcję, że dyrekcja Liceum Księgarskiego w Warszawie jest zainteresowana współpracą w zakresie odbywania praktyk księgarskich uczniów w warszawskich księgarniach. – Każda chętna księgarnia musi podpisać umowę osobno (jako samodzielna jednostka gospodarcza). Koszt dla księgarń zerowy. Potrzebne tylko pewne zaangażowanie przy praktycznej nauce zawodu – przekazała Zofia Szpojankowska. Tekst umowy jest bardzo prosty i czytelny. Praktyka zawodowa trwa 20 dni roboczych, przez pięć dni w tygodniu, w wymiarze do …
Wyświetlono 25% materiału - 76 słów. Całość materiału zawiera 306 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się