Poniedziałek, 24 kwietnia 2006
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru166
Cezary Banasiński, prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, pisze na łamach „Gazety Wyborczej” z 12 kwietnia, że „rząd nie powinien ingerować w rynek podręczników ani regulować ich cen. Przyniosłoby to bowiem więcej szkód niż pożytku”. W kontekście niedawnych sporów między przedstawicielami Ministerstwa Edukacji i wydawców edukacyjnych, autor artykułu zastanawia się, co tak naprawdę może zrobić rząd, aby ceny książek szkolnych realnie się obniżyły. Na pewno dobrym rozwiązaniem nie byłaby ich ustawowa regulacja. Wydawcy edukacyjni, tak jak inne podmioty wolnego …
Wyświetlono 25% materiału - 79 słów. Całość materiału zawiera 316 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki