Poniedziałek, 19 czerwca 2006
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru170
Obecność Bronisława Wildsteina w Salonie Pisarzy Biblioteki Narodowej nie była zwykłym spotkaniem, jakie odbywają się w tym prestiżowym miejscu i w których uczestniczą najwybitniejsi polscy autorzy. Niedawne mianowanie bohatera tego wydarzenia prezesem publicznej telewizji znacznie wzmogło zainteresowanie, tak że organizatorzy już kilka dni wcześniej podjęli decyzję o zaproszeniu gości do obszernej Sali Darczyńców, gdzie zresztą nie wszyscy znaleźli miejsca siedzące. Sensacji jednak nie było i nie było też roztrząsania problemów TVP, ani nie mówiono na temat najsłynniejszej listy ostatnich lat, o co zresztą apelował sam zainteresowany …
Wyświetlono 25% materiału - 86 słów. Całość materiału zawiera 347 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki