Poniedziałek, 6 listopada 2006
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru181
Jak już pisaliśmy w poprzedniej Bibliotece Analiz, Dorota Malinowska-Grupińska jest kandydatką Platformy Obywatelskiej do Rady Warszawy. Nie w celach agitacyjnych, acz przewidując ciekawość naszych Czytelników, publikujemy zarys programu naszej koleżanki. Szanowni Mieszkańcy Śródmieścia, Warszawa jest moim miastem. Tu się urodziłam, stąd pochodzą moi Rodzice. Z wykształcenia jestem inżynierem, z zawodu – wydawcą książek. Jestem mężatką, mam trzy córki. Bardzo bym chciała, by Warszawa stała się miastem, w którym żyje się …
Wyświetlono 25% materiału - 70 słów. Całość materiału zawiera 282 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki