Wtorek, 4 września 2012
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru335
Jeden z wydawców udostępnił nam tekst listu, jaki otrzymał od prawników z Wrocławia w sprawie podjętego przez miejscową prokuraturę postępowania przeciw portalowi Chomikuj.pl. Poniżej przedstawiamy treść tego listu. Szanowni Państwo, pragniemy poinformować o przebiegu postępowania przeciw portalowi Chomikuj.pl. 1. Prokuratura wrocławska na mocy decyzji sądu wystąpiła do właścicieli portalu o wydanie danych wszystkich osób, które na stronach portalu rozpowszechniały utwory, do których państwo macie prawa. Portal dane …
Wyświetlono 25% materiału - 67 słów. Całość materiału zawiera 268 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki