Wtorek, 21 marca 2023
PROJEKT MIND SHOWER
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 589 (5/2023)
Nie masz czasu na czytanie, a chcesz się rozwijać i zdobyć wiedzę z dziedziny rozwoju osobistego? Mind Shower znalazło na to rozwiązanie – firma tworzy opracowania poradników i umożliwia zapoznanie się z ich treścią w 30 minut. W formie e-booka lub audio. W ofercie znaleźć można autorskie opracowania – zwane SmartBookami – w ośmiu kategoriach rozwoju osobistego: Biznes & Pieniądze, Psychologia, Girl power!, Motywacja & Inspiracja & Kreatywność, Produktywność & Przedsiębiorczość, Przywództwo & Zarządzanie, Relacje & Związki oraz Rozwój duchowy & Szczęście. Jak powstają SmartBooki Mind Shower? Firma wyjaśnia, że bardzo prosto: • Krok 1: My czytamy najlepsze książki z dziedziny rozwoju osobistego. • Krok 2: Wydobywamy z nich esencję – to, co najważniejsze. • Krok 3: Piszemy nasze autorskie SmartBooki. • Efekt: Ty słuchasz lub czytasz jedną książkę w 30 minut! W ofercie jest już prawie 200 książek, i …
Wyświetlono 25% materiału - 140 słów. Całość materiału zawiera 561 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się