środa, 16 listopada 2022
ROZMOWA Z ARTUREM CHĘSYM, PREZESEM ZARZĄDU DRUKARNI POZKAL W INOWROCŁAWIU
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 581 (21/2022)
Jaka jest dzisiaj kondycja twojej firmy? To jest trudne pytanie, bo sytuacja na rynku jest bardzo ciężka. Od wielu lat zmagamy się z rosnącymi kosztami, zarówno kosztami pracowniczymi, jak i kosztami materiałowymi i efektywnością pracy. Połączenie tych zależności powoduje, że dzisiaj jest bardzo ciężko osiągnąć jakąś satysfakcjonującą rentowność. Na szczęście nie jest jeszcze aż tak źle, ale okres przełomu roku, czyli grudzień, styczeń i luty, to czas, który jest dla nas trudniejszy z uwagi na to, że zapotrzebowanie rynku spada dość znacząco. Na początku roku wydawcy mają jeszcze ograniczoną produkcję i dopiero kolejne miesiące są okresami bardziej obfitującymi w pracę i możliwości. Dlatego końcówka roku bardzo mocno wpływa na całoroczny efekt finansowy. Mamy nadzieję, że będzie to rok pomyślny. Jak można przedstawić Pozkal? Mogę śmiało powiedzieć, że jesteśmy jedną z czołowych polskich drukarń dziełowych. Wykonujemy każdy rodzaj oprawy i niemal każdy rodzaj uszlachetnienia. Nieskromnie powiem, a opinię tę podpieram oceną współpracujących z nami wydawnictw, że jesteśmy jedną z najlepszych drukarń dziełowych w Polsce! Park maszynowy Drukarni Pozkal jest bardzo nowoczesny... Mamy maszyny ośmiokolorowe z odwijakami, maszyny pięciokolorowe, maszyny jednokolorowe zwojowe, linie do oprawy klejonej ze skrzydełkami, linie do oprawy twardej. Jest …
Wyświetlono 25% materiału - 191 słów. Całość materiału zawiera 764 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się