Poniedziałek, 13 marca 2006
Co z Wolumenem?
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru152
Mecenas Urszula Tatarynowicz, która badała zasadność wniosku o upadłość, złożonego 29 sierpnia przez zarząd hurtowni Wolumen, 27 września złożyła końcowe opracowanie. Sąd ma teraz dwa miesiące na wydanie postanowienia. Wszelkie spekulacje na temat jego decyzji nie mają żadnych podstaw. Treść opracowania mec. Tatarynowicz jest nieznana, a sąd nie udziela żadnych informacji, ani wierzycielom, ani prasie. Z kolei Jarosław Goszczyński – prezes hurtowni – przez ostatnie dwa tygodnie nie znalazł czasu na rozmowę z nami. 30 września przesłaliśmy do Biura Prasowego Sądu Okręgowego w Łodzi oficjalną prośbę o udzielenie wiedzy na temat: 1) Kto i kiedy złożył wniosek o stwierdzenie upadłości firmy Wolumen Sp. z o.o.? 2) Z jakich przyczyn sąd odrzucił wniosek i kiedy to nastąpiło? (pytanie zadane w oparciu o informacje docierające do redakcji Biblioteki Analiz, jakoby taka decyzja została już podjęta) 3) Jakie jest zadłużenie Wolumen Sp. z o.o. …
Wyświetlono 25% materiału - 141 słów. Całość materiału zawiera 567 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się