Wtorek, 13 marca 2007
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru190
Wydawnictwo Juka-91, którego od grudnia 2005 roku właścicielem jest MAC Edukacja, w ubiegłym roku osiągnęło sprzedaż na poziomie ok. 12,3 mln zł. Zdecydowana większość sprzedanych tytułów to publikacje z wychowania przedszkolnego oraz kształcenia zintegrowanego. W 2006 roku wydano 75 tytułów, w tym pięć nowości – publikacje uzupełniające do pakietu „Świat ucznia” dla klas 1-3 szkoły podstawowej. Jak poinformowano, pakiet ten cieszy się ogromnym powodzeniem wśród kupujących. Dobrze w minionym roku sprzedawał się też pakiet dla dzieci sześcioletnich „Mój kuferek” oraz …
Wyświetlono 25% materiału - 80 słów. Całość materiału zawiera 322 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki