Czwartek, 28 maja 2020
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 523 (10/2020)
Organizatorzy zapewniają, że 24. Międzynarodowe Targi Książki odbędą się w planowanym terminie od 22 do 25 października tego roku. Sytuacja jest jednak trudna, ale przygotowania już się rozpoczęły. – Pierwsze i jednocześnie ostatnie swoje targi nasza firma zorganizowała na początku marca w Bydgoszczy, kolejne, zaplanowane na wiosnę,musieliśmy przenieść na późniejsze terminy. Mimo że od marca nie mogliśmy zrobić żadnych targów ani konferencji, mimo że nasz obiekt stoi trzeci miesiąc niewykorzystany, nie poddajemy się – pracujemy częściowo zdalnie, częściowo już w biurze. Pozostajemy w kontakcie z branżami, dla których organizujemy targi i przygotowujemy jesienne edycje naszych …
Wyświetlono 25% materiału - 95 słów. Całość materiału zawiera 382 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się