Wtorek, 13 września 2016
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru443
Były dziennikarz śledczy Mariusz Zielke za darmo udostępnił w internecie swoją nową powieść sensacyjną "Dla niej wszystko". Jak twierdzi, biznesmen, który zlecił jej napisanie, rozmyślił się i próbował zablokować jej publikację na 50 lat. "Przyjaciele, rozpoczynam kolejną wieloletnią wojnę. Tym razem z wyjątkowo groźnym przeciwnikiem. W skrócie: próbują zablokować wydanie mojej powieści. Dlatego puszczam ją za darmo w sieci. Sprawa jest poważna. Mam do czynienia z niebezpiecznymi ludźmi. Jeśli jej nie nagłośnię, może być źle" - czytamy w zamieszczonym 4 września wpisie na profilu facebookowym Mariusza Zielke. Powieść dostępna jest m.in. na stronie Stopcenzurze.pl albo Zielke.com.pl. Jak poinformował autor, jego najnowsza powieść miała być wydana w październiku br. przez Wydawnictwo Czarna Owca, jak pisze Zielke "mojego ulubionego, renomowanego wydawcę. Niestety zostałem zmuszony do zerwania umowy z wydawcą. Nie mogę …
Wyświetlono 25% materiału - 129 słów. Całość materiału zawiera 518 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki