środa, 5 grudnia 2007
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru209
– Kończący się rok był dla Publicatu rokiem dużych zmian. W styczniu zaczęła się konsolidacja działu handlowego, która ułatwiła współpracę z klientami, ponieważ jeden przedstawiciel handlowy obsługuje teraz całą ofertę grupy. W czerwcu nastąpiła całkowita konsolidacja spółek i powstał jeden podmiot z oddziałami – opowiada Jarosław Mielnik, nowy prezes Grupy Wydawniczej Publicat (na zdjęciu). Obrót grupy miał wynieść w tym roku ok. 50 mln zł, wyniesie 43-45 mln zł. Zysk netto miał oscylować wokół 5 mln zł, będzie najwyżej połowa tej kwoty. – W jakimś stopniu zaważą kwestie związane ze zmianami wewnętrznymi, jak i perturbacje, które przechodzi Azymut po zmianie magazynu, a jest to nasz wyłączny logistyk. Miało to wpływ na pogorszenie się jakości naszej sprzedaży, nastąpił zwrot znacznej części zamówień, a także wzrosły koszty. Na niższy zysk wpłyną również koszty osobowe …
Wyświetlono 25% materiału - 132 słów. Całość materiału zawiera 529 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się